יום שני, 26 במרץ 2012

מעשה באישה, זכוכית ואפל

השבוע, אוולין פאסוול,  אישה כבת 83 רצתה לבקר בחנות אפל הנמצאת באזור הלונג איילנד שבניו יורק. בעת כניסתה לחנות לחנות האישה (שככל הנראה חשבה שהזכוכיות בחנויות הרשמיות זהות לזכוכית הגורילה שיש במוצרי החברה ורצתה לבדוק את חוזקה) נכנסה בזכוכית ונחבלה בפניה. בעקבות הפגיעה האישה תובעת כעת את אפל בסכום של כ- 75,000$ על הטיפול הרפואי שלו הא נזקקה  ועל סכום קצת לא הגיוני של מיליון דולר על רשלנות החברה(?!).
העורך דין שלה טען בכתב התביעה כי בעקבות רשלנות החברה בכך שהיא לא סימנה את קירות הזכוכית על ידי שלט או מדבקה, אוולין לא שמה לב, התגנשה בקיר הזכוכית ושברה את האף.

דעתי האישית על הסיפור ההזוי הזה:
כמו שכולנו יודעים, חנויות אפל אכן מוקפות בקירות זכוכית כדי להשרות אשליה של פתיחות וניקיון, אין ספק שהזגגים עשו עבודה טובה והמנקים עשו עבודה אף יותר טובה. אך עם קצת רצינות, אני יודע שמדובר באישה מבוגרת שמחפשת דרך להתעשר על חשבון אחרים, אבל למען השם מדוע דווקא בדרך המטופשת הזאת?! השבוע נחתכתי ע"י האריזה של האייפון שלי, ירד קצת דם, שמתי פלסטר והכל עבר. אחרי סיפור כזה אני ממש מצטער שלא חשבתי לתבוע את אפל על אריזת המוצר ואולי ככה היייתי מוציא מהם כמה גרושים, מה דעתכם? כדאי לנסות?


מקור: MacRumors

2 comments:

 1. תביעות רשלנות
  יש מצב אולי שהאשה מנסה להוציא מהם כמה גרושים. אבל צריך לקחת בחשבון שיהיו אנשים שלא ישימו לב לזכוכית במיוחד אנשים מבוגרים שהתמצאות המרחב שלהם פחות טוב. לכן לדעתי צריך לעשות איזשהו סימן לאנשים.

  השבמחק
  תשובות
  1. רחל שלום,
   אין ספק שיש משהו במה שאת אומרת אבל עם זאת אינני לגמרי יורד לסוף דעתך. זה שצריך לשים איזשהו סימן(סמל של החברה יכול להיות רעיון טוב) זה חובה כי באמת ישנם אנשים שלא שמים לב לדרך שלפניהם, אבל מכאן ועד לתבוע את החברה בסגום מטורף של מיליון שקל נראה לי קצת יותר מידי מאולץ ומוגזם. מה גם שכמו שכתבתי בפוסט, הזכוכית הגדולה היא מאין סימן היכר של החברה שרוצה להיות "שקופה ונקייה" כך שזה לא לגמרי סביר לכער את החנות עם סימנים ושלטים בכניסה.

   מחק